Contacten

Sporthal de Peppel.

Peppelensteeg 1, 6715 CV Ede


hvreehorst@handbal.nl

Competitieschema Handbal

Wedstrijden

Datum Tijd Locatie Nr. Categorie Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
Week 40 - 2022
8 okt. 19:00 Rijkerswoerd - 5350 Dames B-Jeugd DFS Arnhem DB2# (d) Reehorst DB1 (d) J. (Joanne) Schoneveld
8 okt. 20:10 Sportcentrum Triominos - 253 Dames Senioren HCL DS2 (d) Reehorst DS1 (d) R. (Rini) Bekkers
8 okt. 20:10 Heeten Sporthal - 8425 Heren Senioren Heeten/Schalkhaar/DSC HS1 (h) Reehorst HS2 (h) J.W. (John) Blom
9 okt. 09:00 Peppel de - 7580 E-Jeugd Reehorst E1 (g) DFS Arnhem E1 (g) F. (Femke) ten Hove
9 okt. 09:55 Peppel de - 3161 D-Jeugd Reehorst D1 (g) DFS Arnhem D1# (g) F. (Femke) ten Hove
9 okt. 10:40 Peppel de - 6700 Heren C-Jeugd Reehorst GC1# (g) HCW HC1# (h) K. (Kim) Nihof
9 okt. 13:00 Stedenwijk - 231 Heren Senioren (L) Havas HS2 (h) Reehorst HS1 (h) J. (Jaap) Faber
Week 41 - 2022
15 okt. 18:15 Peppel de - 7525 Heren C-Jeugd Reehorst GC1# (g) DFS Arnhem HC1 (h)
15 okt. 19:15 Peppel de - 409 Dames Senioren Reehorst DS1 (d) Erix DS1 (d) D. (Danny) Schneiders
15 okt. 20:30 Peppel de - 391 Heren Senioren (L) Reehorst HS1 (h) Huissen HV HS1 (h) D. (David) van Sommeren
16 okt. 10:30 Pol de - 5992 D-Jeugd Minerva D1 (g) Reehorst D1 (g)
16 okt. 11:00 Kermisland - 6966 E-Jeugd Udi 1896 E1# (g) Reehorst E1 (g) V. (Veronique) Suiters-Zwikker
Week 42 - 2022
20 okt. 20:00 Peppel de - 4255 Dames Midweek Reehorst DMW1 (d) HCW DMW1 (d)
23 okt. 14:00 Peppel de - 8415 Heren Senioren Reehorst HS2 (h) Simons/ HV Artemis '15 HS2 (h) B. (Barry) Möller
Week 43 - 2022
29 okt. 17:30 Rijkerswoerd - 9969 Heren C-Jeugd DFS Arnhem HC2 (h) Reehorst GC1# (g) H. (Harrie) Hamers
29 okt. 17:45 Nijhof Sporthal - 7718 Dames B-Jeugd Nijhof/Broekland DB1 (d) Reehorst DB1 (d)
30 okt. 12:00 Peppel de - 3242 E-Jeugd Reehorst E1 (g) HCL E1 (g)
30 okt. 12:55 Peppel de - 6811 D-Jeugd Reehorst D1 (g) HCL D1 (g)
30 okt. 13:10 Kermisland - 645 Heren Senioren (L) UDI 1896/ DFS Arnhem HS1 (h) Reehorst HS1 (h) H. (Harry) Meddeler
30 okt. 13:50 Lentemorgen - 663 Dames Senioren OBW DS2 (d) Reehorst DS1 (d) D. (Daan) van Pul
30 okt. 15:10 Brink de - 8437 Heren Senioren Huissen HV HS2 (h) Reehorst HS2 (h) R. (Rini) Bekkers
Week 44 - 2022
1 nov. 19:45 Kon. Beatrixcentrum - 6524 Dames Midweek Simons/ HV Artemis '15 DMW1 (d) Reehorst DMW1 (d)
5 nov. 20:30 Peppel de - 769 Heren Senioren (L) Reehorst HS1 (h) F.H.C. HS1 (h) A.M.J. (Alwie) Molenbroek
6 nov. 10:00 Peppel de - 2429 E-Jeugd Reehorst E1 (g) Huissen HV E1# (g)
6 nov. 10:55 Peppel de - 7255 D-Jeugd Reehorst D1 (g) HV Angeren D1 (g)
6 nov. 11:40 Peppel de - 3713 Heren C-Jeugd Reehorst GC1# (g) Duiven HC1 (h)
6 nov. 12:40 Peppel de - 2365 Dames B-Jeugd Reehorst DB1 (d) SV Dalfsen DB2 (d)
6 nov. 13:40 Peppel de - 8416 Heren Senioren Reehorst HS2 (h) Cabezota HS1 (h) R (Roel) Verleysdonk
Week 45 - 2022
10 nov. 20:00 Peppel de - 6545 Dames Midweek Reehorst DMW1 (d) HV Angeren DMW2 (d)
12 nov. 19:30 Pol de - 8449 Heren Senioren Minerva HS1 (h) Reehorst HS2 (h) B. (Benno) Grooten
12 nov. 20:30 Sporthal Beukendal - 1114 Heren Senioren (L) Auto Smeeing/BDC HS1 (h) Reehorst HS1 (h) L.J.H.M. (Leo) Hendriks
13 nov. 09:55 Lentemorgen - 8281 E-Jeugd OBW E1 (g) Reehorst E1 (g) R. (Rianne) Brakenhoff
13 nov. 10:50 Lentemorgen - 2957 D-Jeugd OBW D1 (g) Reehorst D1 (g) B.A.W. (Britt) Buiting
13 nov. 10:55 Sourcy Center - 1135 Dames Senioren Pacelli DS2 (d) Reehorst DS1 (d) Afgeschermd
13 nov. 11:45 Kermisland - 6608 Heren C-Jeugd Udi 1896 HC1 (h) Reehorst GC1# (g)
13 nov. 12:00 Brink de - 5665 Dames B-Jeugd Huissen HV DB2 (d) Reehorst DB1 (d) R.W.A. (Roel) Holtermann
Week 46 - 2022
19 nov. 20:30 Peppel de - 1149 Heren Senioren (L) Reehorst HS1 (h) Duiven HS1 (h) H. (Helmo) Schuurman
20 nov. 09:00 Peppel de - 4388 D-Jeugd Reehorst D1 (g) Pacelli D1 (g)
20 nov. 09:45 Peppel de - 6386 Heren C-Jeugd Reehorst GC1# (g) AHV Achilles HC1# (h)
20 nov. 10:45 Peppel de - 2767 E-Jeugd Reehorst E1 (g) HV Angeren E1 (g)
20 nov. 13:00 Riet 't - 4620 Dames B-Jeugd Reehorst DB1 (d) Travelbags/HV Zwolle DB1 (d)
20 nov. 14:00 Riet 't - 1167 Dames Senioren Reehorst DS1 (d) Huissen HV DS2 (d) N. (Nico) v. Dijk
20 nov. 15:10 Riet 't - 8417 Heren Senioren Reehorst HS2 (h) Kwiek HS1 (h) M. (Martijn) Barendse
Week 47 - 2022
23 nov. 20:40 Van Pallandthal - 10334 Dames Midweek Erix DMW1 (d) Reehorst DMW1 (d)
26 nov. 13:10 Heeten Sporthal - 4936 Dames B-Jeugd Plus Severijn/Heeten DB1# (d) Reehorst DB1 (d)
26 nov. 19:00 Bongerd de -Doetinchem- - 1409 Dames Senioren Simons/ HV Artemis '15 DS1 (d) Reehorst DS1 (d)
27 nov. 10:00 Kamp de - 6740 D-Jeugd Quintus D1# (g) Reehorst D1 (g)
27 nov. 10:45 Kamp de - 6566 E-Jeugd Quintus E1 (g) Reehorst E1 (g)
27 nov. 13:00 Peppel de - 2411 Heren C-Jeugd Reehorst GC1# (g) Simons/ HV Artemis '15 HC1 (h)
27 nov. 13:30 Kermisland - 8460 Heren Senioren UDI 1896/ DFS Arnhem HS2 (h) Reehorst HS2 (h)
27 nov. 14:30 Dars, de - 1398 Heren Senioren (L) Quintes/VVW HS1 (h) Reehorst HS1 (h)
Week 48 - 2022
1 dec. 20:00 Peppel de - 7550 Dames Midweek Reehorst DMW1 (d) Udi 1896 DMW1 (d)
3 dec. 19:15 Peppel de - 1543 Dames Senioren Reehorst DS1 (d) Udi 1896 DS1 (d)
3 dec. 20:30 Peppel de - 1527 Heren Senioren (L) Reehorst HS1 (h) AHV Achilles HS1 (h)
4 dec. 12:15 Peppel de - 5874 D-Jeugd Reehorst D1 (g) Duiven D1 (g)
4 dec. 13:00 Peppel de - 8418 Heren Senioren Reehorst HS2 (h) Heeten/Schalkhaar/DSC HS1 (h)
4 dec. 14:00 Sporthal Spoorzone - 2227 Heren C-Jeugd HCW HC1# (h) Reehorst GC1# (g)
Week 49 - 2022
11 dec. 10:55 Pol de - 3319 E-Jeugd Minerva E1# (g) Reehorst E1 (g)
11 dec. 11:00 Elshof Den - 8186 D-Jeugd Grol H.V. D1# (g) Reehorst D1 (g)
11 dec. 11:25 Sporthal Spoorzone - 1766 Dames Senioren HCW DS1 (d) Reehorst DS1 (d)
11 dec. 11:40 Rijkerswoerd - 5087 Heren C-Jeugd DFS Arnhem HC1 (h) Reehorst GC1# (g)
11 dec. 13:10 Kon. Beatrixcentrum - 8492 Heren Senioren Simons/ HV Artemis '15 HS2 (h) Reehorst HS2 (h)
11 dec. 14:00 Koekoek, de - 7052 Dames B-Jeugd CVO DB1 (d) Reehorst DB1 (d)
11 dec. 14:30 De Klabbe - 1744 Heren Senioren (L) H.V.C. HS1 (h) Reehorst HS1 (h)
Week 50 - 2022
12 dec. 20:00 Cluse de - 6197 Dames Midweek HCL DMW2 (d) Reehorst DMW1 (d)
18 dec. 10:00 Peppel de - 4057 E-Jeugd Reehorst E1 (g) Simons/ HV Artemis '15 E1 (g)
18 dec. 10:55 Peppel de - 7611 D-Jeugd Reehorst D1 (g) Simons/ HV Artemis '15 D1# (g)
18 dec. 11:40 Peppel de - 6428 Dames B-Jeugd Reehorst DB1 (d) Erix DB1# (d)
18 dec. 12:40 Peppel de - 1924 Dames Senioren Reehorst DS1 (d) Minerva DS1 (d)
18 dec. 13:50 Peppel de - 8419 Heren Senioren Reehorst HS2 (h) Huissen HV HS2 (h)
18 dec. 15:00 Peppel de - 9976 Heren C-Jeugd Reehorst GC1# (g) DFS Arnhem HC2 (h)
Week 2 - 2023
12 jan. 20:00 Peppel de - 7729 Dames Midweek Reehorst DMW1 (d) Grol H.V. DMW1 (d)
14 jan. 16:50 Mheenpark - 7315 Dames B-Jeugd AHV Achilles DB1 (d) Reehorst DB1 (d)
14 jan. 19:10 Walburgen - 2118 Dames Senioren HV Angeren DS2 (d) Reehorst DS1 (d)
14 jan. 20:55 Paasberg de - 8508 Heren Senioren (L) UGHV HS1 (h) Reehorst HS1 (h)
14 jan. 21:00 Sporthal U.T. - 8482 Heren Senioren Cabezota HS1 (h) Reehorst HS2 (h)
15 jan. 10:00 Peppel de - 5614 E-Jeugd Reehorst E1 (g) HCW E1# (g)
15 jan. 10:55 Peppel de - 2373 D-Jeugd Reehorst D1 (g) Huissen HV D1# (g)
15 jan. 16:00 Sportcentrum Triominos - 2518 Heren C-Jeugd Duiven HC1 (h) Reehorst GC1# (g)
Week 3 - 2023
19 jan. 19:15 Sporthal Spoorzone - 5332 Dames Midweek HCW DMW1 (d) Reehorst DMW1 (d)
21 jan. 19:15 Peppel de - 2303 Dames Senioren Reehorst DS1 (d) HCL DS2 (d)
21 jan. 20:30 Peppel de - 2286 Heren Senioren (L) Reehorst HS1 (h) Havas HS2 (h)
22 jan. 10:00 Rijkerswoerd - 3381 E-Jeugd DFS Arnhem E1 (g) Reehorst E1 (g)
22 jan. 10:55 Rijkerswoerd - 3458 D-Jeugd DFS Arnhem D1# (g) Reehorst D1 (g)
22 jan. 12:00 Peppel de - 6903 Heren C-Jeugd Reehorst GC1# (g) Udi 1896 HC1 (h)
22 jan. 13:00 Peppel de - 7431 Dames B-Jeugd Reehorst DB1 (d) DFS Arnhem DB2# (d)
22 jan. 14:00 Peppel de - 8420 Heren Senioren Reehorst HS2 (h) Minerva HS1 (h)
Week 4 - 2023
28 jan. 12:35 Mheenpark - 8207 Heren C-Jeugd AHV Achilles HC1# (h) Reehorst GC1# (g)
28 jan. 19:15 Hamalandhal - 2528 Dames Senioren Erix DS1 (d) Reehorst DS1 (d)
29 jan. 10:00 Peppel de - 5328 E-Jeugd Reehorst E1 (g) Udi 1896 E1# (g)
29 jan. 10:55 Peppel de - 7771 D-Jeugd Reehorst D1 (g) Minerva D1 (g)
29 jan. 13:50 Valkenlaan - 8473 Heren Senioren Kwiek HS1 (h) Reehorst HS2 (h)
29 jan. 15:20 Brink de - 2508 Heren Senioren (L) Huissen HV HS1 (h) Reehorst HS1 (h)
Week 5 - 2023
2 feb. 20:00 Peppel de - 4182 Dames Midweek Reehorst DMW1 (d) Simons/ HV Artemis '15 DMW1 (d)
4 feb. 18:15 Peppel de - 4279 Dames B-Jeugd Reehorst DB1 (d) Nijhof/Broekland DB1 (d)
4 feb. 19:15 Peppel de - 2684 Dames Senioren Reehorst DS1 (d) OBW DS2 (d)
4 feb. 20:30 Peppel de - 2666 Heren Senioren (L) Reehorst HS1 (h) UDI 1896/ DFS Arnhem HS1 (h)
5 feb. 09:00 Sportcentrum Triominos - 2503 E-Jeugd HCL E1 (g) Reehorst E1 (g)
5 feb. 10:40 Sportcentrum Triominos - 7162 D-Jeugd HCL D1 (g) Reehorst D1 (g)
5 feb. 13:25 Bongerd de -Doetinchem- - 6100 Heren C-Jeugd Simons/ HV Artemis '15 HC1 (h) Reehorst GC1# (g)
?>
Customize Styles