Heren 2

Wedstrijden

Datum Tijd Locatie Nr. Categorie Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
11 feb. 20:00 Heeten Sporthal - HEETEN 8432 Heren Senioren Heeten/Schalkhaar/DSC HS1 (h) Reehorst HS2# (h) S.M.E. (Sonja) Kluin
5 mrt. 15:35 Peppel de - EDE GLD 8422 Heren Senioren Reehorst HS2# (h) Simons/ HV Artemis '15 HS2 (h) R (Roel) Verleysdonk
12 mrt. 15:10 Brink de - HUISSEN 8444 Heren Senioren Huissen HV HS2 (h) Reehorst HS2# (h)
19 mrt. 14:40 Riet 't - EDE GLD 8423 Heren Senioren Reehorst HS2# (h) Cabezota HS1 (h)
25 mrt. 19:30 Pol de - GAANDEREN 8456 Heren Senioren Minerva HS1 (h) Reehorst HS2# (h)
2 apr. 15:10 Peppel de - EDE GLD 8424 Heren Senioren Reehorst HS2# (h) Kwiek HS1 (h) A.E. (Aron) Ortega
15 apr. 17:00 Sporthal U.T. - ENSCHEDE 8482 Heren Senioren Cabezota HS1 (h) Reehorst HS2# (h) G. (Gerrit) Kok
Datum Tijd Thuis Uitslag Uit
5 feb. 14:00 Reehorst HS2# (h) 26 - 29 UDI 1896/ DFS Arnhem HS2 (h)
29 jan. 13:50 Kwiek HS1 (h) 10 - 0 Reehorst HS2# (h)
29 jan. 13:50 Kwiek HS1 (h) Reehorst HS2# (h)
22 jan. 14:00 Reehorst HS2# (h) 31 - 33 Minerva HS1 (h)
8 jan. 12:00 Simons/ HV Artemis '15 HS2 (h) 20 - 30 Reehorst HS2# (h)
18 dec. 13:50 Reehorst HS2# (h) 34 - 24 Huissen HV HS2 (h)
4 dec. 13:00 Reehorst HS2# (h) 29 - 26 Heeten/Schalkhaar/DSC HS1 (h)
27 nov. 13:30 UDI 1896/ DFS Arnhem HS2 (h) 10 - 0 Reehorst HS2# (h)
27 nov. 13:30 UDI 1896/ DFS Arnhem HS2 (h) Reehorst HS2# (h)
20 nov. 15:10 Reehorst HS2# (h) 22 - 31 Kwiek HS1 (h)
12 nov. 19:30 Minerva HS1 (h) 10 - 0 Reehorst HS2# (h)
12 nov. 19:30 Minerva HS1 (h) Reehorst HS2# (h)
6 nov. 13:40 Reehorst HS2# (h) 17 - 24 Cabezota HS1 (h)
30 okt. 15:10 Huissen HV HS2 (h) 30 - 24 Reehorst HS2# (h)
23 okt. 14:00 Reehorst HS2# (h) 17 - 25 Simons/ HV Artemis '15 HS2 (h)
8 okt. 20:10 Heeten/Schalkhaar/DSC HS1 (h) 22 - 30 Reehorst HS2# (h)
2 okt. 14:00 Reehorst HS2# (h) 24 - 28 UDI 1896/ DFS Arnhem HS2 (h)
# Team Gespeeld Punten Gewonnen Gelijk Verloren Voor Tegen Doelsaldo
1 UDI 1896/ DFS Arnhem HS2 15 24 12 0 3 397 333 64
2 Minerva HS1 15 22 11 0 4 450 363 87
3 Kwiek HS1 15 18 9 0 6 411 371 40
4 Simons/ HV Artemis '15 HS2 15 16 8 0 7 362 354 8
5 Cabezota HS1 14 14 7 0 7 355 343 12
6 Heeten/Schalkhaar/DSC HS1 15 10 5 0 10 376 469 -93
7 Reehorst HS2# 14 8 4 0 10 284 322 -38
8 Huissen HV HS2 15 6 3 0 12 333 413 -80