D- Jeugd gemengd

Teamfoto

Wedstrijden

Datum Tijd Locatie Nr. Categorie Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
12 feb. 11:55 Walburgen - GENDT 2204 D-Jeugd HV Angeren D1 (g) Reehorst D1 (g) E. (Eva) Rasing
5 mrt. 10:55 Peppel de - EDE GLD 3461 D-Jeugd Reehorst D1 (g) OBW D1 (g)
19 mrt. 09:55 Peppel de - EDE GLD 4080 D-Jeugd Reehorst D1 (g) Quintus D1# (g)
26 mrt. 11:25 Lentemorgen - ZEVENAAR 7404 D-Jeugd Duiven D1 (g) Reehorst D1 (g) MG (Marieke) Gozefoort
2 apr. 12:25 Peppel de - EDE GLD 3177 D-Jeugd Reehorst D1 (g) Grol H.V. D1# (g)
16 apr. 14:20 Bongerd de -Doetinchem- - DOETINCHEM 4580 D-Jeugd Simons/ HV Artemis '15 D1# (g) Reehorst D1 (g)
Datum Tijd Thuis Uitslag Uit
5 feb. 10:55 Simons/ HV Artemis '15 D2 (g) 32 - 9 Reehorst D1 (g)
29 jan. 10:55 Reehorst D1 (g) 13 - 13 Minerva D1 (g)
22 jan. 10:55 DFS Arnhem D1# (g) 19 - 11 Reehorst D1 (g)
15 jan. 10:55 Reehorst D1 (g) 7 - 19 Huissen HV D1# (g)
18 dec. 10:55 Reehorst D1 (g) 13 - 25 Simons/ HV Artemis '15 D1# (g)
11 dec. 11:00 Grol H.V. D1# (g) 15 - 5 Reehorst D1 (g)
4 dec. 12:15 Reehorst D1 (g) 8 - 25 Duiven D1 (g)
27 nov. 10:00 Quintus D1# (g) 39 - 5 Reehorst D1 (g)
20 nov. 09:00 Reehorst D1 (g) 16 - 7 Pacelli D1# (g)
13 nov. 10:50 OBW D1 (g) 16 - 10 Reehorst D1 (g)
6 nov. 10:55 Reehorst D1 (g) 15 - 14 HV Angeren D1 (g)
30 okt. 12:55 Reehorst D1 (g) 22 - 12 HCL D1 (g)
16 okt. 10:30 Minerva D1 (g) 21 - 16 Reehorst D1 (g)
9 okt. 09:55 Reehorst D1 (g) 9 - 18 DFS Arnhem D1# (g)
2 okt. 11:05 Huissen HV D1# (g) 19 - 8 Reehorst D1 (g)
# Team Gespeeld Punten Gewonnen Gelijk Verloren Voor Tegen Doelsaldo
1 Quintus D1# 13 24 12 0 1 274 158 116
2 Simons/ HV Artemis '15 D1# 12 22 11 0 1 223 112 111
3 Huissen HV D1# 12 18 9 0 3 194 138 56
4 Duiven D1 13 14 7 0 6 236 186 50
5 Grol H.V. D1# 12 12 6 0 6 140 141 -1
6 OBW D1 13 12 6 0 7 141 165 -24
7 Simons/ HV Artemis '15 D2 4 8 4 0 0 83 32 51
8 DFS Arnhem D1# 12 8 4 0 8 134 193 -59
9 Minerva D1 13 7 3 1 9 150 208 -58
10 Reehorst D1 13 3 1 1 11 129 275 -146
11 HV Angeren D1 13 2 1 0 12 96 192 -96