Contacten

Sporthal de Peppel.

Peppelensteeg 1, 6715 CV Ede


hvreehorst@handbal.nl

D- Jeugd gemengd

Competitieschema Stand Uitslagen Wedstrijden Datum Tijd Locatie Nr. Categorie Thuisteam Uitteam Scheidsrechter 2 okt. 11:05 Brink de – 6325 D-Jeugd Huissen HV D1# (g) Reehorst D1 (g) T. (Tim) Cornelissen 9 okt. 09:55 Peppel de – 3161 D-Jeugd Reehorst D1 (g) DFS Arnhem D1# (g) 16 okt. 10:30 Pol de […]

Read More →

Meisjes C

Competitieschema Stand Uitslagen Wedstrijden Datum Tijd Locatie Nr. Categorie Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Datum Tijd Thuis Uitslag Uit Notice: Undefined variable: positions in /home/u26630p20663/domains/hvreehorst.nl/public_html/wp-content/plugins/sportlink/posttypes/team/views/template.php on line 112 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/u26630p20663/domains/hvreehorst.nl/public_html/wp-content/plugins/sportlink/posttypes/team/views/template.php on line 112

Read More →

Dames midweek

Competitieschema Stand Uitslagen Wedstrijden Datum Tijd Locatie Nr. Categorie Thuisteam Uitteam Scheidsrechter 6 okt. 19:30 Elshof Den – 6142 Dames Midweek Grol H.V. DMW1 (d) Reehorst DMW1 (d) 20 okt. 20:00 Peppel de – 4255 Dames Midweek Reehorst DMW1 (d) HCW DMW1 (d) 1 nov. 19:45 Kon. Beatrixcentrum – 6524 […]

Read More →

E- Jeugd gemengd

Competitieschema Stand Uitslagen Wedstrijden Datum Tijd Locatie Nr. Categorie Thuisteam Uitteam Scheidsrechter 2 okt. 09:30 Sporthal Spoorzone – 3671 E-Jeugd HCW E1# (g) Reehorst E1 (g) N. (Nikki) Lensink 9 okt. 09:00 Peppel de – 7580 E-Jeugd Reehorst E1 (g) DFS Arnhem E1 (g) 16 okt. 11:00 Kermisland – 6966 […]

Read More →

Jongens B

Competitieschema Stand Uitslagen Wedstrijden Datum Tijd Locatie Nr. Categorie Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Datum Tijd Thuis Uitslag Uit Notice: Undefined variable: positions in /home/u26630p20663/domains/hvreehorst.nl/public_html/wp-content/plugins/sportlink/posttypes/team/views/template.php on line 112 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/u26630p20663/domains/hvreehorst.nl/public_html/wp-content/plugins/sportlink/posttypes/team/views/template.php on line 112

Read More →

Dames 1

Competitieschema Stand Uitslagen Wedstrijden Datum Tijd Locatie Nr. Categorie Thuisteam Uitteam Scheidsrechter 1 okt. 19:15 Peppel de – 30 Dames Senioren Reehorst DS1 (d) HV Angeren DS2 (d) S. (Sjaak) Blaauwbroek 8 okt. 20:10 Sportcentrum Triominos – 253 Dames Senioren HCL DS2 (d) Reehorst DS1 (d) R. (Rini) Bekkers 15 […]

Read More →

Heren 2

Competitieschema Stand Uitslagen Wedstrijden Datum Tijd Locatie Nr. Categorie Thuisteam Uitteam Scheidsrechter 2 okt. 14:00 Peppel de – 8414 Heren Senioren Reehorst HS2 (h) UDI 1896/ DFS Arnhem HS2 (h) N. (Nico) v. Dijk 8 okt. 20:10 Heeten Sporthal – 8425 Heren Senioren Heeten/Schalkhaar/DSC HS1 (h) Reehorst HS2 (h) I. […]

Read More →

Heren 1

Competitieschema Stand Uitslagen Wedstrijden Datum Tijd Locatie Nr. Categorie Thuisteam Uitteam Scheidsrechter 1 okt. 20:30 Peppel de – 8498 Heren Senioren (L) Reehorst HS1 (h) UGHV HS1 (h) H. (Henny) Schrijver 9 okt. 13:00 Stedenwijk – 231 Heren Senioren (L) Havas HS2 (h) Reehorst HS1 (h) J. (Jaap) Faber 15 […]

Read More →
Customize Styles